Top 10 najlepszych lekcji gry na gitarze online dla początkujących

Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy już zacząłeś uczyć się gitary, ważne jest, aby uczyć się od właściwego nauczyciela. Jeśli jesteś początkujący, lepiej jest wybrać najlepszego nauczyciela gitary. W końcu jest to pierwszy raz, kiedy będziesz próbował tego hobby i ważne jest, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie.

Nauka gry na gitarze to nie tylko granie piosenek czy czytanie tabulatur. Jest to poważne hobby i jeśli nie masz nauczyciela, to lepiej uczyć się od najlepszych nauczycieli. Oto 10 najlepszych lekcji gitary online dla początkujących.

Lekcja 1: Naucz się grać podstawowe akordy

Dobra lekcja jest ważna, jeśli chcesz rozpocząć naukę gry na gitarze. Pierwszą rzeczą jest nauczenie się podstawowych akordów, a następnie możesz przejść do innych tematów.

Lekcja 2: Ćwicz i ucz się

Jest to najważniejsza część nauki gry na gitarze, ale jeśli jesteś początkujący to nigdy nie będziesz w stanie ćwiczyć przez cały dzień. Musisz więc ćwiczyć regularnie i uczyć się czegoś nowego każdego dnia.

Lekcja 3: Poznaj różne rodzaje akordów gitarowych

Istnieją różne rodzaje akordów i każdy rodzaj akordu ma swoją własną technikę. Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze, to musisz znać różne rodzaje akordów i jak ich używać.

Lekcja 4: Graj razem z piosenką

Kiedy uczysz się gry na gitarze, nie wystarczy nauczyć się akordów, a następnie zacząć grać. Musisz więc ćwiczyć, słuchając piosenki, a następnie możesz grać to samo na gitarze.

Lekcja 5: Ćwiczenie z użyciem metronomu

Ucząc się gry na gitarze, musisz ćwiczyć z metronomem, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie ćwiczyć regularnie. Musisz wiedzieć, że praktykowanie jest ważne, ponieważ pomaga uczyć się szybko i łatwo.

Lekcja 6: Naucz się czytać muzykę

Jeśli uczysz się gry na gitarze, to musisz nauczyć się czytać muzykę. Istnieją różne rodzaje notacji muzycznej i będziesz musiał nauczyć się czytać muzykę.

Lekcja 7: Poznaj teorię muzyki

Jest to najważniejsza rzecz podczas nauki gry na gitarze. Konieczne jest poznanie podstaw teorii muzyki i poznanie różnicy między nutami i skalami.

Lekcja 8: Naucz się grać na basie

Większość początkujących graczy boi się grać na basie, a nauka gry na basie jest niezbędna. Jeśli jesteś początkujący to możesz wybrać naukę gry na basie, w przeciwnym razie możesz przejść do następnej lekcji.

Lekcja 9: Naucz się grać solo

Jest to najważniejsza część tej lekcji. Jeśli chcesz nauczyć się gry na gitarze, to konieczne jest granie solo. Jest to również dobry sposób, aby nauczyć się czytać muzykę.

Lekcja 10: Naucz się grać intro

Musisz nauczyć się grać intro na gitarze jako początkujący. Jeśli jesteś początkujący, wtedy będziesz w stanie nauczyć się intro w ciągu kilku dni.