Top 10 najlepszych piosenek gitarowych dla początkujących

Czy jesteś zainteresowany nauką gry na gitarze i szukasz najlepszych piosenek gitarowych dla początkujących? Jesteś we właściwym miejscu. Oto niektóre z najlepszych piosenek gitarowych dla początkujących, aby nauczyć się podstaw gry na gitarze.

10. Can’t Help Falling In Love by Elvis Presley

Istnieje wiele najlepszych piosenek gitarowych dla początkujących. A jeśli jesteś nowy w świecie muzyki i chcesz rozpocząć naukę gry na gitarze, to ta piosenka jest idealna dla Ciebie. Jest to jedna z najpopularniejszych piosenek wszech czasów i na pewno spodoba Ci się granie tej piosenki.

9. Smoke On The Water by Deep Purple

Deep Purple to znany zespół rockowy, który powstał w Birmingham w Anglii. Zespół wydał tak wiele hitowych albumów, a każdy album ma swoją własną popularność. Na pewno spodoba Ci się ta piosenka i na pewno będziesz ją grał na swojej gitarze.

8. All Along The Watchtower by Jimi Hendrix

Jimi Hendrix to wpływowy gitarzysta, piosenkarz i autor tekstów. Jest założycielem zespołu Jimi Hendrix Experience. Piosenka All Along the Watchtower jest jedną z najlepszych piosenek do nauki gry na gitarze.

7. A Hard Day’s Night by Beatles

Zespół jest jednym z najbardziej znanych zespołów wszech czasów. Jest to jedna z najbardziej popularnych piosenek Beatlesów i jeśli jesteś nowy w świecie muzyki, to ta piosenka zdecydowanie pomoże ci nauczyć się podstaw gry na gitarze.

6. Oasis by Oasis

Oasis to angielski zespół rockowy założony w Manchesterze w Anglii w 1994 roku. Są najpopularniejszym zespołem w Wielkiej Brytanii. Ich głównym wokalistą jest Liam Gallagher, a pozostali członkowie to Noel Gallagher, Andy Bell i Paul Arthurs.

5. I Will Always Love You autorstwa Dolly Parton

Jest to jedna z najlepszych piosenek country, a Dolly Parton jest bardzo popularną piosenkarką. Zdobyła nagrodę Grammy za swoją piosenkę “I Will Always Love You”. Piosenka jest balladą country i spodoba Ci się tekst tej piosenki.

4. Free Fallin’ by Tom Petty

Jest to jedna z najbardziej popularnych piosenek Toma Petty. Jest on bardzo znanym muzykiem i napisał wiele piosenek dla swojego zespołu. Te piosenki są popularne do dziś.

3. Angel by Christina Aguilera

Aguilera jest piosenkarką pop i autorką tekstów. Ma kilka hitów, w tym “Genie in a Bottle”, “Beautiful” i “Not Myself Tonight”.

2. The Sound Of Silence by Simon and Garfunkel

Duet składa się z dwóch osób, Simon Peter i Garfunkel Paul. Znani są z napisania i wykonania piosenki ‘The Sound of Silence’.

1. Bad Romance by Lady Gaga

Lady Gaga to piosenkarka, aktorka, autorka tekstów, producentka, projektantka mody i modelka. Jest pierwszą kobietą, która zdobyła nagrodę za pięć różnych nagród muzycznych.