Urodziny w Akademii Gitary

Twoje dziecko marzy
o wyjątkowych
i niepowtarzalnych urodzinach?

 

Zapraszamy

Zaproś gości, a my zorganizujemy resztę. Organizujemy urodziny dla dzieci w wieku 3-12 lat. Doskonale wiemy, że urodziny są jednym
z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka, w związku z czym dołożymy wszelkich starań, by ten dzień był niezapomnianym przeżyciem. Organizując urodziny w Akademii Gitary, masz pewność, że Twoje dziecko i zaproszeni goście będą się świetnie bawić i nie będą się nudzić. 

Każde przyjęcie urodzinowe składa się ze stałych elementów, takich jak:

zabawy taneczne przy muzyce

własnoręczne tworzenie przez dzieci rekwizytów zgodnie z wybranym tematem urodzin

konkursy na wiedzę, sprawność lub kalambury

proste gry i zabawy ruchowe

zabawy taneczne przy muzyce

własnoręczne tworzenie przez dzieci rekwizytów zgodnie z wybranym tematem urodzin

konkursy na wiedzę, sprawność lub kalambury

proste gry i zabawy ruchowe

urodziny z animatorem dla dzieci

Stawiamy na kreatywność, spontaniczność, twórcze zabawy i przyjazną atmosferę. Wiemy, że każde dziecko ma inne upodobania i pasje, dlatego też urodziny
w Akademii Gitary mają wiele dostępnych scenariuszy.

Stawiamy na kreatywność, spontaniczność, twórcze zabawy i przyjazną atmosferę. Wiemy, że każde dziecko ma inne upodobania i pasje, dlatego też urodziny
w Akademii Gitary mają wiele dostępnych scenariuszy.

Cena przyjęcia urodzinowego obejmuje:

2-godzinną zabawę, w pełni animowaną przez doświadczonych prowadzących, z dowolnie wybranym scenariuszem indywidualnie dostosowanym do potrzeb jubilata i grupy.

Różnorodne formy aktywności podczas imprezy: gry towarzyskie, sportowe, działania artystyczne.

Rezerwację sali urodzinowej.

Rezerwację mniejszej sali dla Rodziców i opiekunów.

Realizację dziecięcych marzeń np. o wyprawie w kosmos 🙂

Niespodziankę do wyboru: tatuaże lub skręcanie balonów.

Poczęstunek dla dzieci w wybranym pakiecie.

Zastawę dziecięcą, kawę, herbatę dla Rodziców.

Niepowtarzalne urodziny Twojego dziecka już od 650 zł.

Przykładowe, popularne tematy urodzin:

*DLA DZIECI OD 4 LAT:

NA HAWAJACH

Aloha! Przeniesiemy się na gorące hawajskie wyspy, gdzie poczujemy pozytywne, radosne wibracje. Poznamy gorące rytmy w tańcu hula. Stworzymy własne kwieciste ozdoby oraz nauczymy się prostych hawajskich zwrotów. Poznamy też sztandarowy instrument z Hawajów – ukulele i stworzymy orkiestrę małych muzyków. Poszukamy też skarbu ukrytego na hawajskiej wyspie.

ŚWINKA PEPPA

Twoje dziecko jest fanem wesołej świnki Peppy? Urządzimy świnkowe zawody, poszukamy skarbu i będziemy rozwiązywać zagadki. Możemy również stworzyć świnkowe błotko i trochę się w nim potaplać 😊

PSI PATROL

Mali miłośnicy psów będą mieli okazję do sprawdzenia się w trudnych sytuacjach –    stworzymy drużynę Psiego Patrolu i będziemy wykonywać specjalne zadania na lądzie, na wodzie i w powietrzu. Będziemy badać nasz zmysł tropienia, przejdziemy liczne testy sprawnościowe i rozwiążemy zagadkę, do której przyda nam się psi instynkt. Wykonamy również odznaki dla bohaterskich psiaków.

POD PIRACKĄ BANDERĄ​

Ahoj Piraci! Zapraszamy na wyjątkowy rejs, podczas którego odbędziemy trening sprawności pirackich, zbudujemy łódki z papieru, pirackie przepaski i przejdziemy okrutnie trudny tor przeszkód i próby zmysłów. Stworzymy również dalekosiężne lunety, które przydadzą nam się do wypatrywania innych statków i…. poszukiwania skarbów.

NIEZWYKŁE POJAZDY​

Propozycja dla miłośników wszelakich pojazdów – zarówno jeżdżących, latających, jak i pływających. Zaprojektujemy nasze wymarzone pojazdy oraz urządzimy wyścigi po torze przeszkód.

RYCERZE I KSIĘŻNICZKI

Na zamku szykuje się bal – na który zapraszamy wszystkie małe księżniczki, królowe oraz małych królów i rycerzy! Stworzymy odświętne korony, by zaprezentować się w nich podczas balu oraz dworskich zabaw. Nauczymy się pląsać z królewską gracją i zagramy w szlacheckie gry.

DZIKA PRZYRODA

Urodzinowa wyprawa śladami dzikich zwierząt. Poznamy ciekawe gatunki zwierząt, podążymy po tropach, stworzymy zwierzęce podobizny w formie masek, opasek lub zabawek. Tropiąc dzikie zwierzęta spróbujemy zachowywać się tak, jak one!

DUCHY I WAMPIRY​

Czy duchy są straszne? Czy z wampirem można się zaprzyjaźnić? Zapraszamy na strrrrasznie wesołe przyjęcie pełne strachów, duszków i różnych sympatycznych stworów. Wykonamy „mrożące krew w żyłach” charakteryzacje, wykonamy elementy przebrań, nauczymy się kilku przydatnych czarów i popracujemy nad naszą sprawnością.

WYPRAWA W KOSMOS​

Każdy uczestnik wyprawy stworzy kosmiczną rakietę, którą polecimy w kosmos. Przejdziemy test na kosmonautę, podczas którego będzie trzeba wykazać się sprawnością, wiedzą, determinacją i refleksem. Czy spotkamy Ufoludki?

Możemy też przygotować scenariusz na wybrany przez Państwa, niemal dowolny temat. Wśród popularnych tematów często wybierane są np. Star Wars, W krainie lodu, cyrkowe urodziny, beauty urodziny i inne.

Możemy też przygotować scenariusz na wybrany przez Państwa, niemal dowolny temat. Wśród popularnych tematów często wybierane są np. Star Wars, W krainie lodu, cyrkowe urodziny, beauty urodziny i inne.

RODZINNE URODZINY DLA MALUCHÓW

Rodzinom z dziećmi od 2 do 4 lat proponujemy specjalnie dla nich przygotowane przyjęcie o luźnej formule, związanej z wybranym tematem. Zapraszamy grupę maluchów, które ukończyły 2 lata
(do ok. 10 dzieci).

Animator zapewni dzieciom opiekę i zachęci do różnorodnych aktywności takich jak: drobne zadania plastyczne, łapanie baniek mydlanych, proste zabawy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, balonami czy piłką.

Ze względu na wiek dzieci, animator pozostawi dzieciom dużą swobodę i będzie aktywnie reagował na potrzeby grupy. Przez cały czas trwania urodzin będzie sprawował opiekę nad uczestnikami
i zadba o ich komfort. Możemy również zaoferować warsztaty gordonowskie lub sensoplastyczne.

W przypadku, kiedy dzieci nie są gotowe do samodzielnego uczestnictwa w animacji – zapraszamy Rodziców do wspólnej zabawy. Przed wyborem tego typu urodzin prosimy o kontakt.

Niepowtarzalne urodziny Twojego dziecka już od 650 zł.                     Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas spersonalizowaną ofertę.

ZAPISY:
 
 500-049-463, 

 

Masz dodatkowe pytania? Wypełnij formularz kontaktowy poniżej

W celu zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych, zapraszamy do lektury naszej POLITYKI PRYWATNOŚCI.