Gra na gitarze za pomocą palców

Jeśli chodzi o naukę gry na gitarze, musisz nauczyć się pewnej techniki gry na niej. Ale najciekawsze jest to, że nie ogranicza się tylko do techniki gry na gitarze, możesz grać na niej z pomocą palców. Jest to coś, czego nigdy nie nauczysz się w żadnej akademii.

Istnieją pewne metody, w których można użyć palców do gry na gitarze. Większość ludzi myśli, że jest to ograniczone tylko do palców picking, ale to nie jest prawda, ponieważ można grać na gitarze w inny sposób też.

Granie na gitarze z pomocą palców

Jeżeli chcesz nauczyć się gry na gitarze i chcesz grać w skuteczny sposób to musisz spróbować tej metody. Istnieje wiele różnych rodzajów technik, które można śledzić, aby grać na gitarze, ale to jest najlepsze.

Korzystanie z palców do gry na gitarze jest trochę trudne do zrozumienia, ale po spróbowaniu tego staniesz się gitarzystą w krótkim czasie. Oto kroki, które musisz wykonać, aby grać na gitarze z palcami.

Zacznij od otwartych akordów

Większość początkujących nie wie, że pierwszym krokiem w nauce gry na gitarze jest rozpoczęcie od otwartych akordów. Jest to najłatwiejszy krok, który możesz śledzić. Otwarte akordy pomogą Ci uzyskać podstawowe pojęcie o grze na gitarze.

Zagraj nuty z pomocą kciuka

Kiedy już nauczysz się otwartych akordów, wtedy dojdziesz do następnego kroku, którym jest granie nut z pomocą kciuka. Kciuk lewej ręki będzie grał wyższe nuty, a kciuk prawej ręki będzie grał niższe nuty.

Zacznij od fretsów

Kolejnym krokiem jest granie nut na progach. Zacznij od frets, które są bliżej ciebie i pracować swoją drogę do frets, które są dalej. To sprawi, że twoje życie będzie łatwiejsze, aby przyzwyczaić się do frets.

Wnioski:

Po wykonaniu tych prostych kroków wtedy będziesz gitarzystą w krótkim czasie. Jest to jeden z najlepszych porad dotyczących gry na gitarze, które można śledzić.