Najlepsze gitary akustyczne do kupienia.

Gitary akustyczne to dobry wybór, jeśli jesteś początkującym gitarzystą i chcesz nauczyć się podstaw gry na gitarze. Jest to świetny instrument do nauki gry ze względu na różne funkcje i jest niedrogi. Istnieją różne rodzaje gitar akustycznych, więc porozmawiajmy o najlepszych gitarach akustycznych.

1. Taylor Guitars AC-10E

Seria gitar Taylor obejmuje najlepsze z najlepszych, a AC-10E to najlepsza gitara akustyczna do kupienia. Gitary Taylor są wykonane z najwyższej jakości materiałów i mają bardzo dobrą budowę. Ta gitara wykonana jest z litego świerkowego topu oraz mahoniowego tyłu i boków. Wierzch i tył pokryte są klonową okleiną. Mostek wykonany jest z palisandru, a korpus ze świerku Sitka. Szyjka wykonana jest z mahoniu i jest oprawiona hebanem.

2. Gibson ES-335

Jeśli szukasz dobrej gitary akustycznej, to Gibson ES-335 jest najlepszą opcją. Ma solidny mahoniowy korpus, mahoniową szyjkę i bolt-on neck joint. Ta gitara ma podwójną konstrukcję cutaway, która sprawia, że łatwo jest osiągnąć wysokie dźwięki. Gitara posiada również łukową klonową podstrunnicę i szyjkę typu bolt-on. Ma 24-fret palisandrową podstrunnicę i posiada mahoniowy mostek.

3. Fender Stratocaster

Fender Stratocaster to kolejna popularna gitara akustyczna. Ma bardzo dobrą budowę i brzmienie. Ma solidny mahoniowy korpus i szyjkę typu bolt-on. Posiada również podwójne wycięcie i 25-fretową hebanową podstrunnicę. Posiada mahoniowy mostek i dwuczęściową mahoniową szyjkę. Akcja gitary jest ustawiona na 1-5/16 cala.

4. Epiphone Les Paul Junior

Epiphone Les Paul Junior jest jedną z najlepszych gitar elektrycznych do kupienia. Ma ma mahoniowe ciało i szyję bolt-on. Gitara ma podwójne wycięcie, palisandrową podstrunnicę i futerał hardshell.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał ci się ten post i uznał go za przydatny. Są to jedne z najlepszych gitar akustycznych do kupienia, jeśli jesteś początkującym gitarzystą i chcesz nauczyć się grać na gitarze.