Bajkowe nutki

Dowiedz się więcej o naszych nowych zajęciach!

Zapraszamy

Zapraszamy na rodzinną, muzyczną wycieczkę w poszukiwaniu ukrytych w muzyce zwierzątek.
Wspólnie posłuchamy muzyki na żywo (granej na skrzypcach, altówce, kalimbie i innych ciekawych instrumentach), będziemy śpiewać, tańczyć i wspólnie muzykować, korzystając z instrumentów perkusyjnych.

Celem zajęć umuzykalniających jest umożliwienie dzieciom wszechstronnego rozwoju, otwarcie na muzykę i radosne muzykowanie. Dzieci osłuchują się z różnymi melodiami i rytmami z wykorzystaniem głosu ludzkiego. Dzięki temu dzieci chętniej wydobywają z siebie melodyczne dźwięki, a nawet wchodzą w muzyczny dialog z instruktorką i innymi dziećmi.

Dlaczego warto wybrać nasze zajęcia?

korzysci-z-zajec

Pozytywnie wpływają na rozwój mowy

Pozytywnie wpływają na rozwój mowy, ponieważ dzieci uczą się języka muzycznego
w taki sam sposób jak języka ojczystego. Najpierw się z nim osłuchują, potem zaczynają gaworzyć, wypowiadać do nas pierwsze słowa, zdania, by na końcu swobodnie się wypowiadać.

korzysci-z-zajec

Wspierają rozwój psychiczny dziecka

Wspierają rozwój psychiczny dziecka poprzez pobudzanie jego zdolności komunikowania się, wyrażania myśli słowami i dźwiękami.

korzysci-z-zajec

Dodatkowe korzyści wynikające z zajęć

Zajęcia umuzykalniające rozwijają słownictwo. Pozytywnie wpływają na zdolność kreatywnego myślenia. Wyrabiają poczucie rytmu.

Ponadto, pozwalają spędzić czas w gronie innych dzieci i są świetną zabawą dla całej rodziny!

Justyna Górska

O prowadzącej zajęcia

Justyna Górska pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych. Edukację rozpoczęła w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej
I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu. Na białostockim Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie,
w roku 2007 ukończyła studia w zakresie gry na skrzypcach w klasie prof. Stanisława Kuka, natomiast w 2012 także w klasie altówki prof. Piotra Reicherta i dr Radosława Kopera, otrzymując dyplom z oceną celującą. W ramach stypendium Erasmus odbyła roczne studia altowiolistyczne na Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu w klasie prof. Wolfganga Klosa i as. Urlicha Schönauera. Jest również absolwentką Studium Muzyki Dawnej UMFC w Warszawie, prowadzonego przez dr. hab. Agatę Sapiechę.

Swoją edukację uzupełniała na kursach i seminariach m.in u prof. Tadeusza Gadziny, prof. Hansa Joachima Greinera, prof. Stefana Kamasy, prof. Mortena Carlsena. Brała udział w kursach orkiestrowych w Niemczech- Somerakademie Schloss Hundisburg oraz kursach muzyki kameralnej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Ensemble im. Księżnej Daisy w Książu. Współpracując m.in. z Baltic Youth Philharmonic czy Junge Philharmonie Wien koncertowała w Austrii, Niemczech, Szwecji, Danii, Włoszech, Rosji.

 

„Lubię moje zajęcia, dobrze się na nich bawię. Nie tylko rozwijają one dzieci, ale pobudzają i stymulują mój własny rozwój, moja kreatywność. Dużą radość sprawia mi, gdy maluszek zaczyna reagować na rytm, jak zaczyna wydobywać dźwięki w odpowiedzi na śpiew prowadzącego, zaczyna powtarzać dokładnie też sam dźwięk. Zajęcia umuzykalniające stymulują i dobrze wpływają na ogólny psychofizyczny rozwój dziecka i cieszę się, że mogę mieć w tym swój udział.”

Justyna Górska

Informacje o zajęciach

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 18 m-ca życia.

KIEDY:

Środy (zbieramy listę chętnych)

13:00 dzieci od 18 miesiąca życia

14:00

 

GDZIE: 

Akademia Gitary, ul. Braci Wagów 1

OPŁATY:

pojedyncze wejście, dziecko + Rodzic – 40 zł

karnet na 4 zajęcia, ważny 5 tygodni – 140 zł

ZAPISY:
 
 500049463, 
 biuro@guitaracademy.edu.pl lub przez formularz poniżej: