Gitarowa Pierwsza Klasa (w grupach 3-5 osobowych)

Zajęcia dla początkujących. Program: nauka odpowiedniej postawy, nauka gry z nut i z tabulatury, proste melodie i piosenki, nauka podstawowych akordów, nauka gry w zespole. 


Nauka gry na gitarze klasycznej (zajęcia indywidualne)
Nauka gry na gitarze przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia gry na gitarze klasycznej przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Program zajęć dostosowywany jest indywidualnie do zainteresowań i możliwości ucznia. Dla zainteresowanych organizujemy również zajęcia orkiestry gitarowej. 
Nauczyciel: Wiktoria Szubelak


Nauka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej (zajęcia indywidualne oraz grupowe)
W programie podstawy bluesa, improwizacji, nauka skal, akordów, tworzenie własnych kompozycji.
Nauczyciel: Andrzej Gondek

Nauka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej (zajęcia indywidualne oraz grupowe) w języku angielskim/Guitar classes in English
W programie improwizacja, współczesne techniki gitarowe, nauka gry w różnych stylach muzycznych: pop, rock, fusion i inne/ Improvisation, modern guitar technique, different music styles: pop, rock, fusion. 
Nauczyciel/teacher: Francesco Blunda

Akademia Przedszkolaka (w małych grupach)

Zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym, których celem jest artystyczny rozwój poprzez muzykę, śpiew i aktywną zabawę z elementami rytmiki.

Maluchy zapraszamy razem z rodzicem/opiekunem do uczestniczenia w zajęciach.


W ciągu roku szkolnego przewidujemy również spotkania z ciekawymi muzykami (oraz instrumentami), warsztaty budowania własnych instrumentów, warsztaty techniki gitarowej, zajęcia orkiestry gitarowej oraz koncerty uczniów.

Zajęcia odbywają się w Warszawie na Ursynowie.

Adres szkoły: ul. Rosoła 10 (Kabaty)
 

Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl