Gitarowa Pierwsza Klasa (w grupach 3-5 osobowych)

Zajęcia dla początkujących. Program: nauka odpowiedniej postawy, nauka gry z nut i z tabulatury, proste melodie i piosenki, nauka podstawowych akordów, nauka gry w zespole. 


Nauka gry na gitarze klasycznej (zajęcia indywidualne)
Nauka gry na gitarze przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia gry na gitarze klasycznej przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Program zajęć dostosowywany jest indywidualnie do zainteresowań i możliwości ucznia. Dla zainteresowanych organizujemy również zajęcia orkiestry gitarowej. 
Nauczyciel: Wiktoria Szubelak


Nauka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej (zajęcia indywidualne oraz grupowe)
W programie podstawy bluesa, improwizacji, nauka skal, akordów, tworzenie własnych kompozycji.
Nauczyciel: Andrzej Gondek

Nauka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej (zajęcia indywidualne oraz grupowe) w języku angielskim/Guitar classes in English
W programie improwizacja, współczesne techniki gitarowe, nauka gry w różnych stylach muzycznych: pop, rock, fusion i inne/ Improvisation, modern guitar technique, different music styles: pop, rock, fusion. 
Nauczyciel/teacher: Francesco Blunda


Warsztaty perkusyjne (w grupach 5-7 osobowych)
Zajęcia w grupach dla dzieci 3-4 5-6 oraz 7-9 letnich - podczas zajęć dzieci poznają różnorodne perkusjonalia, uczą się współdziałania w grupie. Improwizacje rytmiczne, gry i zabawy muzyczne.
Nauczyciel: Julianna Siedler

Akademia Przedszkolaka (w małych grupach)

Zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym, których celem jest artystyczny rozwój poprzez muzykę, śpiew i aktywną zabawę z elementami rytmiki.

Maluchy zapraszamy razem z rodzicem/opiekunem do uczestniczenia w zajęciach.

Gordonki (w małych grupach)
Zajęcia muzyczno-wokalne przeznaczone dla dzieci w wieku 1-3. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, która pozwala na swobodne odczuwanie muzyki (tworzonej jedynie przez prowadzącą) przez dzieci, które z czasem, stopniowo włączane są w proces tworzenia prostych akompaniamentów lub ilustracji ruchowych. Podczas zajęć wykorzystywane są różnego rodzaju akcesoria (piórka, chustki, bańki mydlane) oraz proste instrumenty perkusyjne.
Zajęcia pokazują ile radości niesie wspólne muzykowanie i improwizacja.
Na zajęcia zapraszamy razem z opiekunem/rodzicem.

Zajęcia wokalne

Warsztaty wokalneW ciągu roku szkolnego przewidujemy również spotkania z ciekawymi muzykami (oraz instrumentami), warsztaty budowania własnych instrumentów, warsztaty techniki gitarowej, zajęcia orkiestry gitarowej oraz koncerty uczniów.

Zajęcia odbywają się w Warszawie na Ursynowie.

Adres szkoły: ul. Rosoła 10 (Kabaty)
 

Strona stworzona za pomocą Kreatora WWW. Copyright nazwa.pl